Zapadły rozstrzygnięcia w kolejnej edycji organizowanego przez „Gazetę Finansową” plebiscytu „Najlepsze produkty dla Biznesu 2016”.
Nagrody w kategorii Szkoły Biznesu przypadły w udziale trzem uczelniom. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie uhonorowana została za wdrażanie programu Executive MBA, który kształci kompetentnych, skutecznych liderów w oparciu o rzeczywiste i aktualne problemy zawodowe wyróżniając się równocześnie indywidualizmem i autentycznością.
Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej wyróżniono za prowadzone w języku angielskim studia Executive MBA Katalyst opierające się na triadzie: Wiedza dla Biznesu, Biznes w Działaniu oraz Rozwój Potencjału Osobistego, kształtującej w rezultacie odpowiedzialnego lidera.
Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie nagrodzono natomiast za realizację programu menedżerskiego Executive MBA oraz Studiów Podyplomowych prowadzonych w autorskim modelu Knowledge@Work uzupełniającym standardową ofertę o dziesięć kluczowych kompetencji wymaganych przez pracodawców.