Aktualności
Szkoły wyższe
11 Stycznia
Opublikowano: 2017-01-11

Szkoły Biznesu nagrodzone

Zapadły rozstrzygnięcia w kolejnej edycji organizowanego przez „Gazetę Finansową” plebiscytu „Najlepsze produkty dla Biznesu 2016”.

Nagrody w kategorii Szkoły Biznesu przypadły w udziale trzem uczelniom. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie uhonorowana została za wdrażanie programu Executive MBA, który kształci kompetentnych, skutecznych liderów w oparciu o rzeczywiste i aktualne problemy zawodowe wyróżniając się równocześnie indywidualizmem i autentycznością.

Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej wyróżniono za prowadzone w języku angielskim studia Executive MBA Katalyst opierające się na triadzie: Wiedza dla Biznesu, Biznes w Działaniu oraz Rozwój Potencjału Osobistego, kształtującej w rezultacie odpowiedzialnego lidera.

Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie nagrodzono natomiast za realizację programu menedżerskiego Executive MBA oraz Studiów Podyplomowych prowadzonych w autorskim modelu Knowledge@Work uzupełniającym standardową ofertę o dziesięć kluczowych kompetencji wymaganych przez pracodawców.

az

(źródło: www.ksb.biz.pl)

Dyskusja (0 komentarzy)