Aktualności
Szkoły wyższe
01 Marca
Opublikowano: 2017-03-01

Trwa rekrutacja zimowa na UJW

Mechatronika magisterska jest niekwestionowanym hitem rekrutacji zimowej w Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach, gdzie nauka trwa 1,5 roku. By rozpocząć wkrótce studia, dokumenty należy złożyć do 10 marca.

– W grudniu 2016 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Nauk Technicznych UJW uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku mechatronika. Rekrutacja na ten kierunek prowadzona jest przez Wydział Nauk Technicznych, a studia będą realizowane w głównej siedzibie Uczelni w Polkowicach – mówi dr Włodzimierz Olszewski, rektor UJW. – Zachęcam do podjęcia studiów naszych absolwentów oraz wszystkich zainteresowanych, również tych, którzy nie ukończyli kierunku mechatronika. Jesteśmy jedyną uczelnią w Zagłębiu Miedziowym, która posiada tego rodzaju ofertę – dodaje.

Rekrutacja prowadzona jest na mechatronikę oraz pozostałe kierunki studiów licencjackich oraz inżynierskich. Są wśród nich: pedagogika, zarządzanie, administracja, górnictwo i geologia, zarządzanie i inżynieria produkcji, logistyka, informatyka, mechatronika. Pierwszym krokiem jest rejestracja elektroniczna w systemie UJW na stronie www.ujw.pl. Kolejnym, złożenie dokumentów w sekretariacie uczelni. Kontakt: dla kierunków mechatronika, pedagogika, administracja, logistyka, informatyka tel. 76 746 53 53; dla kierunków górnictwo i geologia, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji tel. 76 749 89 29.

Dyskusja (0 komentarzy)