Aktualności
Szkoły wyższe
14 Września
Opublikowano: 2017-09-14

Uniwersytet Gdański i Skanska we wspólnej inicjatywie edukacyjnej w Trójmieście

Na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego uruchamiana jest obecnie szczególna edycja Studiów Podyplomowych Zarządzanie Nieruchomościami i Projektami Deweloperskimi we współpracy z firmą Skanska Property Poland. Zajęcia rozpoczną się w październiku 2017 i potrwają rok.

– Naszym słuchaczom oferujemy kompleksową ofertę, w której znajdują się zarówno wykłady uznanych w branży nieruchomości wykładowców akademickich, jak i ćwiczenia oraz zajęcia warsztatowe prowadzone przez doświadczonych praktyków rynkowych z grupy Skanska oraz innych firm związanych z rynkiem nieruchomości – informuje dr Małgorzata Rymarzak z Katedry Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

– Skanska Property Poland wchodząc na trójmiejski rynek nieruchomości biurowych podejmuje współpracę z Uniwersytetem Gdańskim by dzielić się wiedzą ekspercką. Proponowane studia podyplomowe są dla ich słuchaczy doskonałą szansą zdobycia i ugruntowania wiedzy oraz nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych. Polecam je także tym, którzy planują zmianę kierunku kariery zawodowej i zwrot w stronę nieruchomości – dodaje Magdalena Reńska, regionalny dyrektor ds. wynajmu w Skanska Property Poland oraz inicjator współpracy ze strony Skanska.

Propozycja uniwersytetu skierowana jest do osób zainteresowanych zdobywaniem lub pogłębianiem interdyscyplinarnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności przydatnych w działalności zarządcy nieruchomości i realizacji projektów deweloperskich, w tym m.in. komercyjnych, infrastrukturalnych, typu „land-development” oraz mieszkaniowych.

Zapisy na studia już się rozpoczęły. Więcej informacji na stronie studiów podyplomowych: http://wzr.pl/spznipd/

Beata Czechowska-Derkacz

Dyskusja (0 komentarzy)