Aktualności
Opublikowano: 2017-09-26

WSPiA zaprasza na V Święto Absolwenta

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa już po raz piąty zaprasza wszystkich absolwentów uczelni na coroczne Święto Absolwenta. W tym roku impreza odbędzie się 30 września 2017 r. w ogrodach WSPiA. Do udziału w spotkaniu uczelnia zaprasza wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich ponad 20 lat ukończyły naukę w jej murach. Zgłoszenia należy przesyłać do 28 września.

Święto Absolwenta WSPiA to doskonały przykład na to, że koniec studiów nie musi oznaczać całkowitego pożegnania z uczelnią. Impreza ma na celu podtrzymanie kontakt z absolwentami, którzy w ciągu ostatnich 20 lat ukończyli studia w Wyższej Szkole Prawa i Administracji Rzeszowskiej Szkole Wyższej (dawna WSAiZ w Przemyślu). Święto organizowane jest cyklicznie. Co roku uczestniczy w nim blisko 200 osób. Jest to doskonała okazja do wspomnień, spotkań i rozmów z wykładowcami WSPiA oraz kolegami i koleżankami ze studiów.

W tym roku podczas Święta Absolwenta oprócz imprezy w ogrodach WSPiA zorganizowane zostanie przedsięwzięcie pod nazwą „Seminarium po latach”. Będzie to nieformalne spotkanie seminarzystów-absolwentów uczelni z ich promotorami, które pozwoli na poznanie losów zawodowych po ukończeniu studiów oraz na wspomnienia z okresu przygotowywania pracy dyplomowej.

V Święto Absolwentów odbędzie się w sobotę 30 września 2017 r. Impreza rozpocznie o godzinie 15:00 „Seminarium po latach”. Od godziny 17:00 Święto przeniesie się do ogrodów wypoczynkowych WSPiA. Tradycyjnie już rozpocznie je wykonanie pamiątkowego zdjęć wszystkich uczestników zjazdu. Później absolwentów będą wspólnie bawić się przy grillu i muzyce granej przez DJa.

Informacje na temat zgłoszenia oraz program na stronie www.wspia.eu.

Przemysław Pawlak

Dyskusja (0 komentarzy)