Aktualności
Życie akademickie
08 Października
Opublikowano: 2018-10-08

Absolvent Talent Days po raz dziesiąty

9 października po raz dziesiąty rusza Absolvent Talent Days, która odbędzie się na największych obiektach w 8 miastach w Polsce.

Po raz kolejny studenci i absolwenci z całego kraju będą mieli szansę na zdobycie wymarzonego zatrudnienia. Setki ofert pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich, a także spotkanie ze znanymi ludźmi biznesu i mediów – to niektóre z zawodowych atrakcji, jakie będą czekać na uczestników w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Rzeszowie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na http://bit.ly/2Dh0uyQ.

W X jubileuszowej edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 750 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można koncerny o międzynarodowej sławie, jak chociażby Deloitte czy Capgemini. Podczas wydarzenia będzie szansa na rozmowę z ich przedstawicielami. Można zdecydować gdzie zostawić swoje CV. Bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą rozwieje wątpliwości i pomoże wybrać pracę, która najbardziej odpowiada kompetencjom. A wszystko to w miłej i nieformalnej atmosferze, bez stresu i niepotrzebnych nerwów.

Na uczestników jubileuszowej edycji Absolvent Talent Days czekają oferty pracy w liczbie niedostępnej na żadnym innym wydarzeniu poświęconemu karierze. Na targach pojawią się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy.

Pracodawcy wywodzą się z różnorodnych branż, co zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy, niezależnie od kierunku studiów. Ci, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie doświadczenia zawodowego, podczas rozmowy z rekruterem mogą zaprezentować swoją osobowość i kompetencje miękkie i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Poprzednie edycje Absolvent Talent Days przyciągnęły już setki tysięcy osób. Młodość, pasja i energia – te trzy słowa idealnie opisują uczestników targów pracy. Do tej pory 18 tys. z nich znalazło wymarzone miejsce zatrudnienia. Ponad 5000 ofert pracy czeka w jednym z 8 polskich miast.

Organizatorem Absolvent Talent Days jest Grupa Absolvent, właściciel serwisu www.absolvent.pl.

Patryk Adamczyk

Dyskusja (0 komentarzy)