Aktualności
Życie akademickie
12 Kwietnia
Opublikowano: 2021-04-12

Akademickie Targi Pracy w Łodzi

W środę, 21 kwietnia, już po raz szesnasty odbędą się Akademickie Targi Pracy. To jedna z największych i najważniejszych tego typu imprez w Polsce.  

Targi odbywają się tradycyjnie w Łodzi, ale z uwagi na pandemię koronawirusa przeniesiono je w wirtualną przestrzeń. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

W ATP uczestniczyć będzie kilkadziesiąt czołowych firm o polskim i międzynarodowym rodowodzie, dobrze znanych na rynku gospodarczym. Spotkanie z ich przedstawicielami to dla młodych osób rozpoczynających karierę zawodową możliwość poznania oczekiwań przyszłych pracodawców. Dokonanie samooceny po takiej rozmowie pozwoli lepiej się przygotować do startu zawodowego. Wśród wystawców znajdą się przedsiębiorcy z branży m.in.: informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej, spożywczej, którzy oferować będą praktyki, staże i pracę.

Jak co roku targom towarzyszą darmowe szkolenia prowadzone przez specjalistów i praktyków z różnych dziedzin.

Chcemy, by ATP pomogły studentom i absolwentom jak najlepiej przygotować się do wejścia na rynek pracy. Dokładamy starań, aby szkolenia odpowiadały na rzeczywiste potrzeby rynku pracy – zapewniają organizatorzy i zapraszają do zapisów na stronie http://ankieta.p.lodz.pl/ankieta/615698/szkolenie.html

Wirtualne Akademickie Targi Pracy odbędą się w środę, 21 kwietnia, w godzinach 10–17 na platformie internetowej: https://atp.wydarzeniaonline.pl/darmowa-rejestracja/ . Organizatorami wydarzenia są:  Urząd Miasta Łodzi, Młodzi w Łodzi, Politechnika Łódzka, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego, Board of European Students of Technology Łódź, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, Erasmus Student Network – European Youth Exchange Łódź, Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience (PŁ). Partnerem imprezy jest Sekcja Studenckiego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Młoda Farmacja.

źródło: PŁ

Dyskusja (0 komentarzy)