Aktualności
Życie akademickie
19 Maja
Opublikowano: 2022-05-19

Warsztaty dla studentek i absolwentek kierunków technicznych

Bezpłatne warsztaty online dla studentek i absolwentek kierunków technicznych zainteresowanych rozwojem swojej kariery i poszukujących inspiracji zawodowych organizuje Nestlé Polska. Zgłoszenia do 23 maja.

Warsztaty realizowane są w ramach Akademii Technicznej dla Kobiet. To program będący częścią Nestlé Needs YOUth – prowadzonej od wielu lat inicjatywy skierowanej do osób wchodzących na rynek pracy. Akademia, realizowana w ramach trwającego właśnie Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych,  ma bardzo praktyczny charakter: to cykl warsztatów nastawionych na ćwiczenia i rozwiązywanie biznes case’ów obejmujących symulacje rzeczywistych problemów. W programie są m.in. zajęcia z zakresu metodologii Total Performance Management (TPM), metod poszukiwania przyczyn źródłowych, przywracania warunków podstawowych maszynom wykorzystywanym w przemyśle spożywczym, bezpieczeństwa maszyn, w tym metodyki analizy ryzyka Zero Access, stosowania wskaźników operacyjnych do monitorowania procesu produkcyjnego, budowania wiedzy technicznej zespołu produkcji.

Akademia Techniczna dla Kobiet ma na celu wsparcie młodych, ambitnych inżynierek, umożliwiając im praktyczne rozwijanie kompetencji technicznych cenionych na rynku pracy – wyjaśnia Katarzyna Szamotulska, kierownik Działu Szkoleń, Rekrutacji i Rozwoju Nestlé w Polsce.

Program adresowany jest do studentek i absolwentek kierunków technicznych (do 3 lat po ukończeniu studiów), zainteresowanych rozwojem kariery i poszukujących inspiracji zawodowych. Ich mentorkami i trenerkami będą ekspertki z zakładów produkcyjnych Nestlé w całej Polsce.

Warsztaty zaplanowano w maju i czerwcu. Udział w programie jest bezpłatny, a jego formuła – zdalna. Aby aplikować do programu, należy do 23 maja zgłosić się poprzez stronę: https://www.pracuj.pl/praca/technical-women-academy-on-line-05-06-2022-dolnoslaskie,oferta,9039706. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

MK

 

Dyskusja (0 komentarzy)