Aktualności
Życie akademickie
14 Grudnia
Opublikowano: 2017-12-14

CBA poszukuje kandydatów do pracy – spotkanie rekrutacyjne w Rzeszowie

Rynek pracy cały czas potrzebuje nowych pracowników. Rekrutują nie tylko prywatne firmy, ale również państwowe służby i instytucje, m.in. Centralne Biuro Antykorupcyjne. W piątek 15 grudnia)w Rzeszowie kandydatów do pracy będzie poszukiwać CBA.

W związku z zapotrzebowaniem Delegatury w Rzeszowie oraz Centrali w Warszawie na nowych funkcjonariuszy Centralne Biuro Antykorupcyjne oraz Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zapraszają na spotkanie rekrutacyjne z funkcjonariuszami CBA.

Cały czas poszukujemy otwartych kandydatów o wysokim potencjale intelektualnym. W trakcie piątkowego spotkania przedstawimy możliwości dołączenia do Delegatury w Rzeszowie oraz Centrali w Warszawie. Warto pamiętać, że kierunek studiów nie zawsze determinuje ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach CBAinformuje funkcjonariusz CBA odpowiadający za rekrutację i dodaje: Po ostatnim, kwietniowym spotkaniu na WSIiZ nasze kadrowe struktury zostały wzmocnione.

Działania Biura Karier WSIiZ skupiają się na pomocy studentom i absolwentom WSIiZ w znalezieniu właściwej drogi zawodowej. Dlatego też nie ograniczamy się do współpracy z prywatnymi firmami – chcemy pokazać, że zatrudnienie można znaleźć również w niszowych i prestiżowych miejscach, jakimi są m.in. państwowe służby – dodaje Ewa Podgórska, kierownik Biura Karier WSIiZ.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia br. (piątek) o godz. 14.00 w sali Auli im. prof. J. Chłopeckiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (ul. Sucharskiego 2) i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Osoby zainteresowane powinny zabrać ze sobą wydrukowane CV.

Dominik Łazarz

Dyskusja (0 komentarzy)