Aktualności
Życie akademickie
25 Sierpnia
Opublikowano: 2017-08-25

Hołdys, Paszkiewicz, Wojcieszek w AHE w Łodzi

Na co dzień niedostępni, na kilka dni będą na wyciągnięcie ręki…. w AHE w Łodzi. Zbigniew Hołdys, Yach Paszkiewicz, Przemysław Wojcieszek. To gwiazdy, które Akademia zaprosiła do poprowadzenia filmowych warsztatów.

Przemysław Wojcieszek pokaże jak wygląda produkcja i montaż filmów, Yach Paszkiewicz z uczestnikami zmontuje teledysk muzyczny, Zbigniew Hołdys opowie o kulisach show biznesu.

Cykl spotkań i warsztatów odbędzie się we wrześniu. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy pod adresem: marketing@ahe.lodz.pl. Wszystkie warsztaty odbędą się w Arterionie AHE ul. Pomorska 69.

Harmonogram:

15-16 września godzina 10.00 – „Od zera do bohatera” – spotkanie i warsztat z Przemysławem Wojcieszkiem. Zgłoszenia do 11 września

25 września  godzina 12.00 – „Temat na wrzesień – sztuka przetrwania w show biznesie” – spotkanie ze Zbigniewem Hołdysem. Zgłoszenia do 22 września

28-29 września godzina 12.00  – „Warsztaty z produkcji teledysku, rola i zadania realizatora w produkcji jedno i wielo-kamerowej” – spotkanie i warsztat z Yachem Paszkiewiczem. Zgłoszenia do 25 września.

Dominika Grzelak

Dyskusja (0 komentarzy)