Aktualności
Życie akademickie
11 Czerwca
Opublikowano: 2018-06-11

Informatyczne targi pracy  V edycja IT Career Summit

Już we wrześniu, po raz piąty na Targach IT Career Summit pojawią się największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników. Daj się odkryć i odwiedź strefę Kariery IT na Narodowym.

20 września 2018 na stadionie PGE Narodowym będzie można poznać wszystkich kluczowych pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie IT i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia. Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe. Porozmawiasz także z pracownikami konkretnej firmy i z pierwszej ręki zasięgniesz opinii o danej organizacji, co pozwoli Ci ocenić, czy warto tam aplikować.

Targi pracy IT czekają również na młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w tej branży.

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy że wypełnisz formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie www.itcareersummit.pl/warszawa.

Podczas targów odbędzie się Konferencja TWOJA KARIERA W IT – podczas której damy Ci szansę na pogłębienie Twojej wiedzy. Eksperci odpowiedzą na wiele pytań, jakie w dobie trwającej transformacji cyfrowej są ważne, m.in.: Jak zaprogramować organizację? Jakie technologie, mogą definiować przyszłość kodowania? Czym środowisko ruby on rails broni się w 2018 roku?

Czeka na Ciebie również wiele innych, interesujących tematów, jak również wybitnych speakerów – sprawdź agendę: http://itcareersummit.pl/wawa/#AGENDA.

Pamiętaj, jeżeli jesteś: programistą, developerem, testerem, wdrożeniowcem, inżynierem, administratorem, oficerem bezpieczeństwa, managerem ds. zarządzania projektami IT, studentem lub absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit – 20 września 2018 na stadionie PGE Narodowym.

Na targach spotkasz firmy, które będą aktywnie poszukiwać obiecujących kandydatów do swoich organizacji, m.in.: ASTEK POLSKA, Orbium, Nordea, NEXIO, Beside The Park, PWPW, DXC Technology, Credit Suisse, B2B Network oraz PKO Finat. To oczywiście tylko mała część pracodawców, którzy będą czekać tego dnia na Ciebie. Śledź profil Targów na FB i bądź na bieżąco z aktualnościami https://www.facebook.com/itcareersummit/?ref=bookmarks.

Milena Zdzienicka, specjalista ds. promocji

Dyskusja (0 komentarzy)