Aktualności
Życie akademickie
23 Stycznia
Opublikowano: 2018-01-23

Nagroda dla szefa Radia Centrum UMCS

Poznaliśmy autorów najlepszych audycji radiowych, programów telewizyjnych, artykułów prasowych i internetowych podejmujących tematy zdrowotne.

Wśród nagrodzonych przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia znalazł się również redaktor naczelny Akademickiego Radia Centrum UMCS Marek Skowronek.  Emitowany przez studencką rozgłośnię, a prowadzony przez red. Skowronka program „60 minut o zdrowiu w Radiu Centrum” zajął 2. miejsce w kategorii audycje radiowe.
– Na pewno jest satysfakcja, na pewno jest zadowolenie z tego, co robię i w jaki sposób to robię” – mówi Marek Skowronek. – Tą drogą chciałbym bardzo podziękować za udział w programie moim ekspertom, którymi głównie są  pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Lublinie – dodaje autor nagrodzonych audycji.

Była to 9. edycja konkursu. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w Warszawie. O tytuł Dziennikarza Medycznego Roku 2017 w kategorii audycje radiowe rywalizowało 135 programów nadesłanych z całej Polski. Nagrodzona została również Małgorzata Żurakowska z Radia Lublin, która zdobyła trzecie miejsce.

red

Dyskusja (0 komentarzy)