Aktualności
Życie akademickie
15 Listopada
Opublikowano: 2017-11-15

Ostatnia szansa na stypendium i prestiżowy staż – Nagroda Pielęgniarska Królowej Sylwii

Jeszcze tylko do 19 listopada (niedziela) do godziny 23.59 można nadsyłać zgłoszenia w konkursie o Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii (Queen Silvia Nursing Award).

Inicjatywa przeznaczona jest dla studentów pielęgniarstwa oraz osób  w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa. Zwycięzca otrzyma stypendium w wysokości 25 tysięcy złotych oraz możliwość odbycia indywidualnego, prestiżowego stażu w Polsce lub w Szwecji.

Aby wziąć udział w inicjatywie, wystarczy zgłosić swój projekt związany z ciekawymi rozwiązaniami dla opieki nad osobami starszymi poprzez dedykowaną stronę internetową www.queensilvianursingaward.pl. Do konkursu podchodzić można tylko indywidualnie.

Polska edycja nagrody Queen Silvia Nursing Award odbywa się pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są stronie: www.queensilvianursingaward.pl.

Fundatorzy Nagrody:

Swedish Care International to wiodąca na rynku światowym instytucja specjalizująca się w opiece nad osobami starszymi oraz cierpiącymi na demencję. Działa w ośmiu krajach, prowadząc szkolenia i certyfikując organizacje zajmujące się seniorami.

Fundacja Medicover została powołana przez Grupę Medicover w poczuciu odpowiedzialności – by wypełniać misję społeczną. Głównymi zadaniami statutowymi Fundacji są: szerzenie wiedzy na temat zdrowego i bezpiecznego trybu życia, propagowanie profilaktyki oraz prawidłowej diagnozy, kształtowanie społecznej świadomości o konieczności świadczenia profesjonalnych usług medycznych. W oparciu o wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny, działalność skupiona jest na edukowaniu, wspieraniu społeczności lokalnych oraz tworzeniu programów, które w sposób pośredni lub bezpośredni przyczyniają się do polepszenia stanu zdrowia i świadomości społeczeństwa.

Anna Kryłowicz

 

 

Dyskusja (0 komentarzy)