Aktualności
Życie akademickie
11 Czerwca
Opublikowano: 2018-06-11

Ostatnie dni na zapisy do Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”

Studenci uczelni wyższych z całej Polski oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą wziąć udział w III edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”, konkursu z zakresu znajomości języka angielskiego (minimum na poziomie B2/C1) i wiedzy nt. kultury krajów anglosaskich.

„Challenge Accepted” jest to pierwsza i największa tego typu inicjatywa w województwie lubelskim organizowana przez Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. W dobie XXI wieku język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym używanym na świecie, a jego znajomość traktowana jest obecnie jako coś zupełnie naturalnego i powszechnego. Udział w „Challenge Accepted” jest więc doskonałą okazją do zweryfikowania umiejętności posługiwania się tym językiem.

Test składać się będzie z 45-minutowego etapu pisemnego, polegającego na rozwiązaniu 60 pytań zamkniętych (jednokrotnego wyboru). Uczestnikiem konkursu może być osoba mająca ukończone 16 lat.

Zgłoszenia można przesyłać tylko do 13 czerwca br. poprzez formularz znajdujący się na stronie: www.umcs.pl. Konkurs odbędzie się 15 czerwca czerwca br. o godz. 10.15 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń (do 400 osób).

Dla najlepszych uczestników organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego.

Wszelkie pytania można kierować na adres: konkurs@umcs.pl.

Aneta Adamska

Dyskusja (0 komentarzy)