Aktualności
Życie akademickie
27 Kwietnia
Opublikowano: 2018-04-27

PKO Bank Polski w gronie najlepszych pracodawców

Bank został laureatem konkursu „Inspiratorzy Biznesu: Najlepszy Pracodawca”. Uznanie jurorów zyskały warunki pracy, system motywacyjny, możliwości rozwoju. Został też doceniony przez studentów i znalazł się w Top 10 rankingu „Pracodawca Roku 2017” organizacji AIESEC Polska.

PKO Bank Polski jest jednym z największych pracodawców w kraju, którego kapitałem jest zespół utalentowanych i zaangażowanych pracowników. Zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, wspiera rozwój zawodowy i osobisty pracowników. Ważnym elementem polityki personalnej jest nowoczesny system motywacyjny, bogata oferta świadczeń pozapłacowych. Realizuje inicjatywy sprzyjające przyjaznej atmosferze pracy i ułatwiające godzenie jej z życiem prywatnym. Działania te zyskały uznanie jurorów konkursu „Inspiratorzy Biznesu: Najlepszy Pracodawca” organizowanego przez agencję informacyjną Newseria.

– Największą wartością są pracownicy. Stwarzamy wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego zarówno ekspertom, jak i studentom oraz absolwentom różnych kierunków studiów. Wspólnie tworzymy przyjazne miejsca pracy oparte na kulturze dialogu. Dbamy o to, by każdy dostrzegał wartość w tym co robi. Tytuł „Najlepszego Pracodawcy” to wyraz uznania dla podejmowanych przez nas działań – mówi Joanna Czarnecka, dyrektor Pionu Zarządzania Personelem w PKO Banku Polskim.

Celem konkursu „Inspiratorzy Biznesu: Najlepszy Pracodawca” jest wyłonienie najatrakcyjniejszych pracodawców zatrudniających powyżej 50 pracowników.

Także studenci cenią PKO Bank Polski jako pracodawcę. Po raz kolejny znalazł się on na liście Top 10 w zestawieniu AIESEC. Działania Banku skierowane do praktykantów i stażystów zyskały również uznanie ekspertów z obszaru CSR i zostały zaprezentowane w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017. Dobre praktyki” Forum Odpowiedzialnego Rozwoju.

Centrum Prasowe PKO BP

Dyskusja (0 komentarzy)