Aktualności
Życie akademickie
08 Listopada
2. edycja Polish Tech Night
Opublikowano: 2017-11-08

Polish Tech Night – szansa dla przedsiębiorczych studentów

Polscy studenci wykazują się przedsiębiorczością, o czym świadczy m.in. festiwal startupów Let’s Start Up!, który w tym roku odbył się już po raz czwarty, oraz drugie miejsce Polaka Wojciecha Żdżarskiego w międzynarodowym konkursie Berlin Startup Calling 2016.

Kolejną, zbliżającą się szansą dla przedsiębiorczych studentów na rozwój swoich pomysłów biznesowych jest wydarzenie organizowane w Berlinie 6 grudnia 2017 roku – Polish Tech Night.

Trzecia edycja Polish Tech Night to nie tylko wieczorny event, podczas którego organizatorzy, SIBB e.V, SpeedUp Venture Capital Group, Polish Berlin Tech oraz BST Media Solutions, zapewniają cenny networking z przedstawicielami polskiej i niemieckiej sceny startupowej. To również możliwość zaprezentowania się polskich startupów na berlińskiej scenie, warsztaty, podczas których można zdobyć wiedzę na temat swoistości niemieckiego rynku oraz zwiedzanie biur coworkingowych.

Zgłoszenia należy składać do 17 listopada 2017 r., do godziny 20:00. Link do rejestracji. Podczas składania aplikacji, startupy mają trzy opcje do wyboru (wszystkie darmowe): warsztaty, pitch+warsztaty+tour, warsztaty+tour.

Głównym sponsorem trzeciej edycji nocy polskich technologii jest Sunfish Partners – inwestor z ponad 50-letnim doświadczeniem, który wzniósł na wyżyny takich gigantów jak Rocket Internet, Test IO, Cuandoo i wielu innych. Kolejnym sponsorem z wieloletnią ekspertyzą jest Berliner Volksbank – Polish Desk, obecny na niemieckim rynku od 1946 r. Bez wątpienia polscy studenci mają szansę zdobycia wiedzy od najlepszych.

Więcej informacji: https://polishtechnight.com/

Anna Mencel

Dyskusja (0 komentarzy)