Aktualności
Życie akademickie
10 Maja
Opublikowano: 2019-05-10

Poszukiwacze Zaginionej Auli 2019 – ruszyły zgłoszenia!

Chcesz przeżyć przygodę na kampusie Uniwersytetu Gdańskiego? „Poszukiwacze Zaginionej Auli” to druga edycja zabawy, która ma łączyć, a nie dzielić! Przebrnij przez fabularną grę terenową, zgarnij atrakcyjne nagrody i przejdź z wykładowcą na „ty” w strefie chillout.

Wszystkich detektywów-amatorów, pasjonatów zagadek i miłośników dobrej zabawy Mega Otwarte Radio Studenckie Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do wspólnego tropienia redaktor naczelnej Radia MORS UG podczas gry terenowej „Poszukiwacze Zaginionej Auli”. Przeżyj przygodę na terenie kampusu UG i dowiedz się, który dział radia studenckiego porwał swoją przełożoną! Rozwiązać tajemnicę można tylko w czwartek 23 maja.

Akcja „Poszukiwacze Zaginionej Auli” to idealne zakończenie Juwenaliów w Trójmieście! Na zwycięskie grupy czekają nagrody. Start w studiu Radia MORS na Wydziale Nauk Społecznych UG w czwartek 23 maja o godz. 9:09. Przez cały dzień na uczestników czeka strefa chillout: leżaki, muzyka, foodtrucki.

Zbierz drużynę kilku śmiałków, namów znajomych studentów oraz wykładowców i zgłoś grupę od 4 do 6 osób na adres: mors@ug.edu.pl (w tytule wpisz: „poszukiwacze”). Zgłoszenia do 15 maja. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2157668170993298/.

MK

 

Dyskusja (0 komentarzy)