Aktualności
Życie akademickie
01 Lutego
Opublikowano: 2019-02-01

Stypendium na RSA Annual Conference

Regional Studies Association – Sekcja Polska oraz Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych EUROREG Uniwersytetu Warszawskiego zachęcają do udziału w tegorocznej edycji RSA Annual Conference w hiszpańskim Santiago de Compostela. Zainteresowani studenci i młodzi naukowcy mogą się starać o stypendium konferencyjne. 

Konferencja pod hasłem „Pushing Regions beyond their Borders” odbędzie się w dniach 5–7 czerwca 2019 roku. O stypendium mogą ubiegać się studenci oraz młodzi naukowcy do 35 roku życia. Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej (wraz z rocznym członkostwem w RSA), a także kosztów związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem do kwoty 500 zł.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie złożone z abstraktu o długości 3000-5000 znaków oraz krótkiego CV na adres: euroreg@uw.edu.pl. W tytule wiadomości należy umieścić sformułowanie: „stypendium konferencyjne Santiago 2019”. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lutego 2019 r. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone tydzień później.

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać wysyłając maila na adres euroreg@uw.edu.pl (z dopiskiem „stypendium konferencyjne Santiago 2018”).

MK

Więcej informacji o konferencji

Stypendium konferencyjne

 

 

Dyskusja (0 komentarzy)