Aktualności
Życie akademickie
24 Kwietnia
Źródło: Biuro Karier UP w Poznaniu
Opublikowano: 2019-04-24

Targi Pracy #Job4YOU w Poznaniu

Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza na wyjątkową edycję Targów Pracy #Job4YOU. Impreza odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Tegoroczne Targi Pracy przebiegać będą pod hasłem „Z Nami się rozwiniesz” i ukierunkowane na kształtowanie wśród studentów kompetencji poszukiwanych przez pracodawców. Na uczestników czekają warsztaty praktyczne, dzięki którym studenci dowiedzą się m.in. jak wygląda rekrutacja „okiem rekrutera” i dlaczego z pozoru najłatwiejsze pytania są dla nas najtrudniejsze?

– Duże znaczenie ma samo przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej, wiedza na temat firmy oraz nabycie kompetencji poszukiwanych obecnie na rynku pracy – mówi Sandra Witczak z Biura Karier UPP.

Takie kompetencje uczestnicy mogą zdobyć dzięki udziale w szkoleniu ze sztuki autoprezentacji. Natomiast praktyczny warsztat z „Assessment Center” rozwinie umiejętności pracy w grupie.  Uczestnicy poznają również swój indywidualny styl komunikacji oraz wezmą udział w warsztacie terenowym z wykonywania pomiarów za pomocą skanera gleby soilcare, fluorymetru oraz ph-metrów. Program uzupełnią również prezentacje zaproszonych wystawców, dzięki którym studenci dowiedzą się szczegółów na temat warunków rekrutacji i rozwoju ścieżki kariery w danej firmie, a także porady wizażysty. Podczas targów będzie można również wykonać zdjęcia do CV.

Targi Pracy #Job4YOU odbędą się w środę 15 maja na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. „Forum Akademickie” jest patronem medialnym wydarzenia.

Katalog targowy, szczegółowy program targów oraz formularz rejestracyjny na warsztaty: http://targipracy.up.poznan.pl/pl.

MK

 

 

Dyskusja (0 komentarzy)