Aktualności
Życie akademickie
21 Września
Opublikowano: 2023-09-21

Trwa rejestracja na Work & Science Forum

Za niecały miesiąc, 19 października, rozpoczynają się targi pracy Work & Science Forum. W tym roku wydarzeniu towarzyszyć będą szkolenia dla osób wchodzących na rynek pracy.

Ogólnopolskie targi pracy Work & Science Forum mają na celu integrację środowiska naukowego i biznesowego. To już trzecia odsłona wydarzenia skierowanego do studentów, doktorantów, młodych naukowców ze stopniem doktora oraz wszystkich zainteresowanych pracą w sektorze innowacyjnej gospodarki. Podczas targów mają okazję spotkać się z przedstawicielami działów badawczo-rozwojowych oraz innowacji.

Chcemy pokazać studentom, doktorantom, młodym naukowcom, że doświadczenie zbierane w murach uczelni można z powodzeniem przekuć w możliwości rozwoju w sektorze prywatnym. Podkreślamy wartość kooperacji, możliwe ścieżki i obszary współpracy naukowców z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Zwracamy uwagę na rozwój doktorantów i zaangażowanie firm w aktualny model kształcenia młodych naukowców – zachęcają organizatorzy.

Przez cały czas trwania imprezy wystawcy będą mieli możliwość zaprezentować na profesjonalnej platformie dostępnej online nie tylko oferty pracy, ale również profil działalności firmy. W ramach targów przewidziano panele eksperckie z przedstawicielami Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, a także spotkania online z partnerami targów i sesje Q&A.

Tegorocznej edycji wydarzenia towarzyszyć będzie Work & Science Academy – to szkolenia w formie warsztatów dla osób wchodzących na rynek pracy. Zaplanowano je w trzech miastach: Białymstoku, Krakowie oraz Warszawie. Na szkolenia mogą się zapisać tylko osoby zarejestrowane na platformie Work & Science Forum.

Targi pracy odbędą się w dniach 19 października – 17 listopada. Udział w nich jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej Work & Science Forum. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Work & Science. Patronat medialny sprawuje „Forum Akademickie”.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)