Aktualności
Życie akademickie
02 Maja
Źródło: UMCS
Opublikowano: 2023-05-02

Trwają zapisy do Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”

Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted” odbędzie się 6 czerwca na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zwycięzcy otrzymają wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. 

„Challenge Accepted” to wydarzenie cykliczne organizowane od 2016 roku na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Inicjatywa skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów z całej Polski – z wyłączeniem żaków, absolwentów i pracowników anglistyki, amerykanistyki i lingwistyki stosowanej, a także kierunków pokrewnych. Udział w konkursie pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności językowych oraz poszerzenie wiedzy z zakresu kultury krajów anglosaskich.

Test składa się z etapu pisemnego, który zostanie przeprowadzony w formie multimedialnej i będzie polegał na rozwiązaniu 80 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru z zakresu znajomości języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1 oraz wiedzy dotyczącej kultury krajów anglosaskich.

VI edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted” odbędzie się 6 czerwca w Auli Uniwersyteckiej Wydziału Prawa i Administracji UMCS. Udział w konkursie może wziąć każda osoba fizyczna, która najpóźniej w dniu wysłania zgłoszenia ukończyła 15 lat. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 czerwca lub do wyczerpania limitu 400 miejsc. Zapisy odbywają się internetowo poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej www.umcs.pl. Na laureatów czekają dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymają wysokiej jakości sprzęt elektroniczny (laptop, notebooki i słuchawki) oraz materiały promocyjne uczelni.

Organizatorami wydarzenia są: Biuro Promocji i Popularyzacji Nauki działające w ramach Centrum Promocji UMCS oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS.

MK, źródło: UMCS

Dyskusja (0 komentarzy)