Aktualności
Życie akademickie
02 Maja
Opublikowano: 2024-05-02

Wirtualne targi pracy w chemii i biotechnologii

Wirtualne targi pracy w sektorach biotechnologicznym i chemicznym organizują wspólnie Fundacja Polonium i Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza”. Wydarzenie odbędzie się 16 maja.

Wirtualne targi pracy to nowa bezpłatna inicjatywa realizowana wspólnie przez Fundację Polonium i Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza”. Skierowana jest do osób na różnych etapach akademickiej kariery: od studentów po pracowników naukowych. Dostępne będą również oferty pracy na stanowiskach administracyjnych. Wszystkie dotyczą szeroko pojętych sektorów biotechnologicznego i chemicznego.

Organizatorzy zapewniają bezpośredni kontakt online z pracodawcami tych branż. Targi to także doskonała okazja do networkingu, zdobycia wiedzy o kompetencjach i umiejętnościach pożądanych na danym stanowisk, a także do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami a potencjalnymi pracodawcami. Ci ostatni będą mieli możliwość zamieszczenia ofert na platformie Polonium oraz zaprezentowania profilu firmy potencjalnym kandydatom.

Bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca na świecie, w łatwy sposób, przy naszym pełnym wsparciu, weź udział i razem z nami znajdź wymarzoną pracę w branży biotechnologii lub chemii – zachęcają organizatorzy. 

Wirtualne targi pracy odbędą się 16 maja, początek o godzinie 18:00. Rejestracja na stronie internetowej wydarzenia. Więcej informacji na stronie Fundacji Polonium.

Fundacja Polonium to organizacja non-profit wspierająca polskich naukowców za granicą. Z kolei Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza” skupia studentów i absolwentów trzech uczelni: Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

MK

Job Fair 3

Dyskusja (0 komentarzy)