Aktualności
Życie akademickie
19 Lutego
Opublikowano: 2020-02-19

XIII Targi Pracy #JOB4YOU

Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza na XIII Targi Pracy #JOB4YOU. Impreza odbędzie się 22 kwietnia.  

Targi Pracy #JOB4YOU to wydarzenie o charakterze ogólnouczelnianym, które corocznie przyciąga wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. Dzięki przygotowanym programom stażowym, mentoringowym i ambasadorskim studenci mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz znalezienia stałej, satysfakcjonującej pracy. To również możliwość, aby swobodnie porozmawiać z przyszłym pracodawcą. Targi dają przedstawicielom firm szansę znalezienia odpowiednich kandydatów do pracy w określonej branży. Impreza jest okazją, aby pracodawcy zapoznali się z przygotowaną przez Biuro Karier ofertą współpracy z zakresu budowania marki oraz rekrutacji kandydatów, odchodząc tym samym od tradycyjnych form naboru pracowników.

W ramach tegorocznej edycji organizatorzy proponują wystawcom przeprowadzenie prezentacji firmy oraz realizacji wstępnych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami. Dodatkowo jest możliwość bezpłatnego zamieszczenia artykułów sponsorowanych związanych z tematyką rynku pracy oraz publikacji wizytówki firmy w katalogu targowym w formie online. Zaproszenie kierowane jest także do firm, które dysponują ofertami pracy dla studentów-obcokrajowców.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się 22 kwietnia 2020 r. w godzinach 9–15 w głównym budynku Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy ul. Wojska Polskiego 28. Patronem medialnym wydarzenia jest „Forum Akademickie”.

MK

Katalog targowy, szczegółowy program targów oraz formularz rejestracyjny: http://targipracy.up.poznan.pl/pl.

Dyskusja (0 komentarzy)