Aktualności
Opublikowano: 2018-09-25

Zarządzanie w nowym budynku

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej wzbogacił się o nowy budynek dydaktyczny. Od października studenci będą mieli do dyspozycji nowoczesne sale do ćwiczeń, seminariów i laboratoriów.

Nowy budynek mieści się obok gmachu S przy ul. Powstańców Warszawy, który także zajmuje Wydział Zarządzania. Uroczystego otwarcia nowego obiektu dokonał rektor Politechniki Rzeszowskiej, prof. Tadeusz Markowski, w obecności prorektorów Politechniki Rzeszowskiej, dziekanów wydziałów i zaproszonych gości.

Budowę nowego obiektu rozpoczęto w 2016 r. Inwestycja kosztowała 10,4 mln złotych. Była finansowana ze środków własnych uczelni oraz dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w wysokości 7,9 mln złotych. W dwukondygnacyjnym budynku o powierzchni 1,2 tys. metrów kwadratowych znajduje się sala laboratoryjna, trzy sale ćwiczeń dla 30 osób każda, sala seminaryjno-konferencyjna dla 50 osób z przeznaczeniem dla rady wydziału oraz obrony prac doktorskich, sala seminaryjna dla 14 osób oraz dziekanat. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

MK

(Źródło: Politechnika Rzeszowska)

Dyskusja (0 komentarzy)