6-7 marca 2019 Warszawa, Białystok

LabTech – przyszłość w zarządzaniu jakością w laboratoriach

Opublikowano: 2019-02-01

forum akademickie

Jak technologia cyfrowa może zmienić sposób podejścia do nauki? Czy laboratoria są gotowe na cyfrową transformację? Jak skutecznie poprawić jakość, obniżyć koszty i wspierać procesy organizacyjne w laboratoriach? 6 i 7 marca Solution4Labs, spółka należąca do GK TenderHut, najszybciej rozwijającej się firmy technologicznej w Polsce, oraz Thermo Fisher Scientific™, czołowy dostawca systemów informatycznych wspierających sektor usług, zwłaszcza laboratoryjnych zapraszają do wzięcia udziału w wysoce wartościowym i pouczającym wydarzeniu, „LabTech – przyszłość w zarządzaniu jakością w laboratoriach”.

Konferencja „LabTech – przyszłość w zarządzaniu jakością w laboratoriach” odbędzie się w dwóch miastach Polski – 6 marca w Warszawie w siedzibie Startberry przy ul. Grochowskiej 306/308 oraz 7 marca w Białymstoku w Centrum Konferencyjno-Coworkingowym SoftwareHut przy ul. Sienkiewicza 112. Warto dodać, że konferencja w Białymstoku będzie koncentrowała się na wyzwaniach w laboratoriach z branży spożywczej. Partnerem wydarzenia jest Microsoft, który pokaże najnowsze technologie, które mogą być zastosowane w laboratoriach przyszłości. Rejestracja na konferencję jest bezpłatna. Aby wziąć udział w konferencji wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem strony www.solution4labs.com/pl/konferencja-labtech/do 25 lutego.

Tematyka konferencji w głównej mierze skupi się na możliwościach i zaletach innowacyjnych rozwiązań IT, w tym na Laboratory Information Management Systems (LIMS) – systemach wspierających laboratoria. Eksperci przybliżą zgromadzonym gościom zalety oprogramowania SampleManager LIMS™ oraz LES i SDMS. Podczas konferencji poruszone zostaną kwestie regulacji prawnych, jak również kwestie integralności, zgodności i bezpieczeństwa danych w laboratoriach. Natomiast specjaliści z PwC opowiedzą o możliwościach finasowania tych innowacyjnych rozwiązań w Polsce. Nie lada gratką dla gości będzie też możliwość osobistego przetestowania gogli AR – HoloLens, firmy Microsoft i sprawdzenia, jak można je wykorzystać w warunkach laboratoryjnych.

– Konferencja adresowana jest do firm, specjalistów i osób pracujących na co dzień w laboratoriach. Chcemy podzielić się z naszymi gośćmi nie tylko bogatym doświadczeniem z wdrożeń w sektorze LabTech – systemów LIMS w laboratoriach na całym świecie. Chcemy również pokazać, jakie olbrzymie możliwości dają nowe technologie i że otwarcie się na innowacyjne rozwiązania w laboratoriach przynosi realne korzyści – mamy na to dowody, w postaci statystyk zebranych przez naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do udziału w naszej konferencji – komentuje Paweł Gawkowski, Chief Operating Officer Soultion4Labs, spółki z Grupy Kapitałowej TenderHut, zajmującej się wdrażaniem systemów do zarządzania laboratoriami LIMS.

Organizatorami konferencji są Solution4Labs oraz Thermo Fisher Scientific™. Solution4Labs to polska spółka należąca go Grupy Kapitałowej TenderHut, świadcząca usługi implementacji oraz dostosowywania systemów klasy LIMS do specyficznych potrzeb laboratorium. Specjalizuje się w tworzeniu na zamówienie modułów zintegrowanych z systemami LIMS czołowych dostawców i dopasowywanie ich do specyficznych potrzeb klienta. Thermo Fisher Scientific™ jest czołowym dostawcą sprzętu laboratoryjnego oraz producentem oprogramowania laboratoryjnego, generującym przychody w wysokości 20 mld dolarów i zatrudniającym ponad 70 000 pracowników w 50 krajach na całym świecie. Więcej szczegółów na temat konferencji dostępnych jest na stronie https://www.solution4labs.com/pl/konferencja-labtech/.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął dwumiesięcznik „LAB” oraz portal Labportal.pl.

Źródło: tenderhut.com


PARTNERZY

forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie
forum akademickie