Aktualności
Wybory 2024
18 Marca
Źródło: www.pansim.edu.pl
Opublikowano: 2024-03-18

Dr inż. Grzegorz Koc nadal rektorem PANS w Ciechanowie

Dr inż. Grzegorz Koc został jednogłośnie wybrany przez Kolegium Elektorów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie na rektora w kadencji 2024–2028. Był jedynym kandydatem na to stanowisko. 

Wybory w PANS w Ciechanowie przeprowadzono 28 lutego. O fotel rektora ubiegał się tylko jeden kandydat – obecny sternik uczelni dr inż. Grzegorz Koc. Kolegium Elektorów jednogłośnie powierzyło mu kierowanie Państwową Akademią Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego przez kolejne cztery lata.

Grzegorz Koc jest doktorem inżynierem nauk rolniczych. W 1979 roku ukończył Wydział Melioracji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Rok później został nauczycielem akademickim w Wyższej Szkole Rolniczo-Pedagogicznej w Siedlcach (obecnie Uniwersytet w Siedlcach). Na uczelni tej pracował 30 lat. W 2010 r. przeniósł się do Ciechanowa, gdzie został nauczycielem akademickim Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (obecnie Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego). Zanim w 2020 roku objął stanowisko rektora był prorektorem, a także prodziekanem Wydziału Inżynierii i Ekonomii. Specjalizuje się w klimatologii, bioklimatologii i gospodarce wodnej.

MK, źródło: PANS

Dyskusja (0 komentarzy)