Aktualności
Konferencje
11 Kwietnia
Opublikowano: 2023-04-11

O przyszłości rekrutacji z różnych perspektyw

„Przyszłość rekrutacji. Miasto. Region. Świat” – pod takim hasłem przebiegać będzie XXV Konferencja Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”. Gospodarzem wydarzenia jest w tym roku Uniwersytet Zielonogórski.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–16 czerwca w Zielonej Górze, która w tym roku obchodzi podwójny jubileusz: 800-lecie powstania i 700-lecie nadania praw miejskich. Cała konferencja zostanie poświęcona wzajemnym relacjom uczelni z miastem, regionem i światem. W tym kontekście uczestnicy wydarzenia będą przyglądać się przyszłości rekrutacji. Trzy ujęte w haśle przewodnim perspektywy zdominują zarówno dyskusje plenarne, jak i warsztaty w podgrupach.

W programie zaplanowano m.in. panel dyskusyjnyRekrutacja studentów zagranicznych/międzynarodowy kampus – rola uczelni w rozwoju miasta i regionu” oraz warsztaty:

  • Video w marketingu i rekrutacji;
  • Trends on Social Media;
  • Wellbeing w praktyce – dobre samopoczucie, większa efektywność;
  • Podcast jako narzędzie rekrutacyjne;
  • Warsztaty z dykcji – praktyczny aspekt komunikacji z kandydatami na studia.

Z racji miejsca konferencji nie zabraknie również wykładu o enologii jako nauce o winie. Tradycyjnie już w trakcie wydarzenia wręczone zostaną nagrody – PRomyki – za inicjatywy w obszarze komunikacji, informacji i promocji prowadzone przez i na rzecz uczelni w Polsce. Zgłoszenia do nagród przyjmowane są do 14 kwietnia.

Konferencja „Przyszłość rekrutacji. Miasto. Region. Świat” odbędzie się w dniach 14–16 czerwca. Organizatorami są: Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” oraz Uniwersytet Zielonogórski. Patronat medialny objęło „Forum Akademickie”. Więcej szczegółów, w tym program i formularz rejestracyjny, na stronie internetowej wydarzenia.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)