Aktualności
Konkursy
16 Marca
Fot. J. Boczek
Opublikowano: 2022-03-16

Konkurs na najlepsze prace o lotnictwie

Płatne staże, bilety na wybranej trasie i nagroda pieniężna czekają na laureatów drugiej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o lotnictwie. Zgłoszenia przyjmowane są do połowy października.

To już druga edycja konkursu organizowanego przez Polskie Linie Lotnicze LOT, jedną z 12 najstarszych linii lotniczych na świecie. Skierowany jest do absolwentów publicznych i niepublicznych szkół wyższych, którzy ukończyli studia zarówno I, jak i II stopnia oraz studia podyplomowe. Warunkiem jest obrona pracy dyplomowej w terminie od 1 czerwca 2021 do 30 września 2022 roku.

Konkurs prowadzony jest w czterech kategoriach: praca licencjacka, praca magisterska, praca inżynierska, praca podyplomowa. Zgłaszane prace mogą być napisane w języku polskim lub angielskim i powinny obejmować zagadnienia związane z lotnictwem pasażerskim oraz cargo.

W każdej z czterech konkursowych kategorii zostaną przyznane nagrody.

  • I MIEJSCE: płatny 3-miesięczny staż w PLL LOT + nagroda pieniężna + bilet lotniczy dla 2 osób na dowolnej trasie LOT-u;
  • II MIEJSCE: płatny 3-miesięczny staż w PLL LOT + bilet lotniczy dla 2 osób na dowolnej trasie LOT-u;
  • III MIEJSCE: bilet lotniczy dla 1 osoby na dowolnej trasie LOT-u.

Termin nadsyłania prac mija 15 października 2022 r. Rozstrzygnięcie przewidziano na początku przyszłego roku. Więcej szczegółów, w tym regulamin, na stronie internetowej LOT.

MK

Dyskusja (0 komentarzy)